Horoskop teatralny

wrzesień 20, 2021 3:14 pm opublikowane przez

Wróżka Gwiazdulia Astrodziejko

Baran

Układ planetarny inspicjentów czuwa nad twoim komfortem, dlatego dzisiaj możesz pozwolić sobie na swobodną improwizację. W opanowaniu pesymistycznych monologów wewnętrznych pomogą ci zapędy surrealistyczne, dlatego wypatruj płonących żyraf spływających po zegarkach na rękach widzów.

Byk

Choć w małym dworku teatralnych spekulacji usłyszysz, że trudno dziś o dobrych szewców, żadna sznurówka ci z buta nie spadnie. Przesilenie Witkacego przejdziesz w choreograficznej perfekcji, nawet jeśli dwugłowe cielę będzie próbować metafizycznych sztuczek na sprowokowanie cię do groteski.

Bliźnięta

Ostatnio poszukiwanie teatralnych źródeł mocno nadwyrężyło twoje centrum, więc dziś pozwól sobie na odrobinę dramatu obiektywnego. Zasłużyłeś na antrakt, więc biegnij do klubu festiwalowego i nie zważaj na drugi dzwonek.  

Rak

Ryzyko popadnięcia w beckettizm może szczególnie doskwierać osobom spod znaku Raka. Poczucie zagubienia w przestrzeni i wrażenie nielinearności czasu wpłyną na twoją zdolność interpretacji afiszów teatralnych. Po tym ciężkim dniu czeka cię spokojna noc pełna snów o kobietach pięknych i takich sobie.

Lew

Z powodu przesilenia monodramatycznego możesz dzisiaj czuć, że nie ma takiej roli, której nie byłbyś w stanie zagrać. Pamiętaj jednak, że nie jesteś jedynym aktorem teatru zwanego życiem, dlatego przejrzyj uważnie scenariusz, żeby przypomnieć sobie, że twoja postać w niektórych aktach znika ze sceny.

Panna

Tego dnia gwiazda Grotowskiego świeci dla ciebie wyjątkowo jasno, więc możesz poczuć organiczne przywiązanie do rytualności. Jest szansa, że dziś podczas próby nastąpi akt całkowity, który zintegruje całe laboratorium przed wieczornym pokazem. Oklaski na stojąco są dziś pewne.

Waga

Ponieważ Jowisz jest dziś przysłonięty mgławicą recenzentów, proscenium nie będzie dla ciebie łaskawe. Trzymaj się blisko budki suflera na wypadek wypadnięcia z roli. Zaufaj didaskaliom – znajdziesz w nich istotne podpowiedzi, jak odnaleźć się w gąszczu dialogów.

Skorpion

Nów w Mrożku spowoduje, że poczujesz formalną niepewność. Pamiętaj, że oklaski nie są ważniejsze niż zadowolenie na twarzy reżysera, dlatego postaraj się powrócić do centrum. Zaufaj absurdowi, a w tangu codziennych obowiązków poczujesz się lekko jak na pełnym morzu.

Strzelec

Tego dnia możesz czuć przeciążenie formą. Staraj się unikać antycznych tragedii dnia codziennego i wybieraj bardziej subtelne tony lekkich fars. Pamiętaj, że z życia nie śmieje się tylko ten, kto nie zrozumiał żartu.

Koziorożec

Dziś kosmos jest po twojej stronie, więc nie przejmuj się plotkami zza kulis. Dobra charakteryzacja sprawi, że przekonasz dziś do siebie nawet najbardziej wymagających krytyków. Nawet jeśli wieczorem choreografia nie wyjdzie tak dobrze jak na próbach, możesz być pewien, że nikt tego nie zauważy.

Wodnik

Konstelacja kantorowska układa się dziś pod twoją rolę, co oznacza, że przez kolejne dni będziesz w doskonałej kondycji dykcyjnej. To dobry czas na socjalizację, dlatego podejmowanie nawet najbardziej abstrakcyjnych ambalaży konwersacji spowoduje, że z pewnością zabłyśniesz dziś we foyer.

Ryby

Dziś będzie znakomity dzień na wyłamanie się z pesymistycznych monologów wewnętrznych na rzecz akceptacji nieuniknionego – wyczekiwane latami godoty same do ciebie nie przyjdą, więc ruszaj do pierwszego rzędu i przejmij inicjatywę w pogoni za sensem istnienia.

Kategoria:

Napisane przez sekretarz literacki