61. Kaliskie Spotkania Teatralne

Polska Szkoła Kolażu / Paweł Althamer / Artur Żmijewski Program dodatkowy

Wystawa trwa od 6.09 do 16.10 2021 r.

6 września (poniedziałek) | | Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu

Życie jako Teatr – Stasys Eidrigevičius Program dodatkowy

Wernisaż wystawy i spotkanie z artystą

17 września (piątek) | 18.30 | czas trwania: 120 minut | Ośrodek Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień

Fatalista. Singerowska historia w V aktach spektakle

konkurs

Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy

18 września (sobota) | 18.00 | czas trwania: 165 minut | Duża Scena

Kruk z tower spektakle

konkurs

Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy

19 września (niedziela) | 17.00 | czas trwania: 90 minut | CKiS

Nora spektakle

konkurs

Teatr Wybrzeże w Gdańsku

19 września (niedziela) | 19.00 | czas trwania: 80 minut | Duża Scena

Wstyd spektakle

Teatr Współczesny w Warszawie

20 września (poniedziałek) | 17.00 | czas trwania: 80 minut | Scena Kameralna

Biały potok Program dodatkowy

Pozakonkursowy pokaz filmu

20 września (poniedziałek) | 18.00 | czas trwania: 90 minut | Centrum Kultury i Sztuki

Wstyd spektakle

konkurs

Teatr Współczesny w Warszawie

20 września (poniedziałek) | 20.00 | czas trwania: 80 minut | Scena Kameralna

Ginczanka. Przepis na prostotę życia spektakle

konkurs

Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie / Bałtycka Agencja Artystyczna

21 września (wtorek) | 18.00 | czas trwania: 70 minut | Scena Kameralna

Sonata jesienna spektakle

konkurs

Teatr Narodowy w Warszawie

21 września (wtorek) | 19.30 | czas trwania: 110 minut | Duża Scena

Bea spektakle

konkurs

Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

22 września (środa) | 18.00 | czas trwania: 135 minut | Scena Kameralna

Kryminał improwizowany spektakle

konkurs

Teatr Komedii Impro, Łódź

22 września (środa) | 20.45 | czas trwania: 70 minut | Scena Kameralna

SPEKTAKL ODWOŁANY Tramwaj zwany pożądaniem spektakle

konkurs

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie

23 września (czwartek) | 17.30 | czas trwania: 155 minut | Duża Scena

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku spektakle

konkurs

Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu

23 września (czwartek) | 18.00 | czas trwania: 100 minut | Duża Scena

Dług spektakle

konkurs

Teatr Nowy Proxima w Krakowie

23 września (czwartek) | 20.30 | czas trwania: 105 minut | Scena Kameralna

Król Lear spektakle

konkurs

Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy / Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu

24 września (piątek) | 18.00 | czas trwania: 120 minut | Duża Scena

Czytanie ścian spektakle

konkurs

Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu

24 września (piątek) | 20.15 | czas trwania: 110 minut | Scena Kameralna

BNNT | Konrad Smoleński i Daniel Szwed Program dodatkowy

Koncert performatywny

24 września (piątek) | 21.00 | czas trwania: 140 minut | Centrum Kultury i Sztuki

On wrócił spektakle

konkurs

Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach

25 września (sobota) | 17.00 | czas trwania: 90 minut | Scena Kameralna

Planeta małp spektakle

konkurs

Teatr Polski w Podziemiu, Wrocław

25 września (sobota) | 19.00 | czas trwania: 100 minut | Duża Scena

IMPRO BANG! spektakle

Teatr Komedii Impro, Łódź

25 września (sobota) | 21.00 | czas trwania: 70 minut | Duża Scena

plakat edycji

Ogłoszenie werdyktu i uroczyste zakończenie spektakle

konkurs

25 września (sobota) | 22.00 | Duża Scena