57. Kaliskie Spotkania Teatralne

Najlepsi 1985–2016 Program dodatkowy

Laureaci Głównych Nagród na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych – Festiwalu Sztuki Aktorskiej

12 maja (piątek) | 18.00 | Deptak przy ul. Złotej

Zasadźmy (się) w Teatrze Program dodatkowy

Warsztaty z sadzenia roślin dla dzieci, młodzieży i dorosłych

13 maja (sobota) | 10:00 | czas trwania: 90 minut | Malarnia

Kobieta społecznie. Kobieta kulturowo Program dodatkowy

Warsztaty kreatywne i pokaz choreografii Anny Nowak

13 maja (sobota) | 12:00 | czas trwania: 150 minut | Malarnia

Żony stanu, dziwki rewolucji, a może i uczone białogłowy spektakle

konkurs

Teatr Polski im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy

13 maja (sobota) | 18.00 | czas trwania: 110 minut | Duża Scena

Teatr na barykadach Program dodatkowy

Spotkanie z zespołem Teatru Polskiego w Bydgoszczy

13 maja (sobota) | 21.30 | czas trwania: 60 minut | Sala Bogusławskiego

Chochlik w Teatrze Program dodatkowy

Spotkanie autorskie, czytanie bajki i warsztaty dla dzieci w wieku 5 - 10 lat

14 maja (niedziela) | 13:00 | czas trwania: 120 minut | Malarnia

Kieł spektakle

konkurs

Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach | Spektakl z Małą Malarnią*

14 maja (niedziela) | 17.00 | czas trwania: 100 minut | Scena Kameralna

Z kina na scenę Program dodatkowy

Spotkanie z zespołem Teatru Żeromskiego w Kielcach

14 maja (niedziela) | 19.00 | czas trwania: 60 minut | Malarnia

Wszystko o mojej matce spektakle

konkurs

Teatr Łaźnia Nowa, Kraków

15 maja (poniedziałek) | 18.00 | czas trwania: 130 minut | OSRIR

Jeden gest spektakle

Nowy Teatr w Warszawie

15 maja (poniedziałek) | 20.30 | czas trwania: 65 minut | Scena Kameralna

Prywatne/publiczne Program dodatkowy

Spotkanie z zespołem Teatru Łaźnia Nowa

15 maja (poniedziałek) | 21.45 | czas trwania: 60 minut | Malarnia

Robert Robur spektakle

konkurs

TR Warszawa

16 maja (wtorek) | 18.00 | czas trwania: 210 minut | Duża Scena

Teatr zza ekranu Program dodatkowy

Spotkanie z zespołem TR Warszawa

16 maja (wtorek) | 22.00 | czas trwania: 60 minut | Malarnia

Najgorszy człowiek na świecie spektakle

konkurs

Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu

17 maja (środa) | 18.00 | czas trwania: 85 minut | Scena Kameralna

Gra w prywatność Program dodatkowy

Spotkanie z zespołem Teatru Bogusławskiego w Kaliszu

17 maja (środa) | 19.40 | czas trwania: 60 minut | Malarnia

Wieloryb the Globe spektakle

Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie, Teatr Stary w Lublinie, koprodukcja: Festiwal Boska Komedia

17 maja (środa) | 20.30 | czas trwania: 100 minut | Duża Scena

migaj-MY słowa Program dodatkowy

Warsztaty z animacji poklatkowej dla dzieci Głuchych i słyszących w wieku 7-14 lat

18 maja (czwartek) | 14:30 | czas trwania: 120 minut | Malarnia

Henrietta Lacks spektakle

konkurs

koprodukcja: Nowy Teatr w Warszawie, Centrum Nauki Kopernik

18 maja (czwartek) | 18.00 | czas trwania: 90 minut | Aula UAM

Raj. Tutorial spektakle

konkurs

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu, partner spektaklu: Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia

18 maja (czwartek) | 20.15 | czas trwania: 70 minut | Scena Kameralna

Teatr posthumanistyczny Program dodatkowy

Spotkanie z zespołami Nowego Teatru i Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu

18 maja (czwartek) | 21.45 | czas trwania: 60 minut | Malarnia

Gramy dalej… Zdybi Program dodatkowy

impreza taneczna

18 maja (czwartek) | 22,45 | Klub Festiwalowy

Welcome Home Boys spektakle

Kinoteatr Mumio

19 maja (piątek) | 18.00 | czas trwania: 165 minut | Duża Scena

Między słowami Program dodatkowy

Czytanie sceniczne i spotkanie z reżyserem

19 maja (piątek) | 21:00 | czas trwania: 70 minut | Scena Kameralna

Gramy dalej… Silent Disco (Jura, Dylan, DJ Wlodee) Program dodatkowy

impreza taneczna

19 maja (piątek) | 22.00 | Klub Festiwalowy

Krzywicka/Krew spektakle

konkurs

Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy

20 maja (sobota) | 16.00 | czas trwania: 100 minut | Duża Scena

Kto nas odwiedzi spektakle

Och-Teatr w Warszawie

20 maja (sobota) | 17.00, 20.00 | czas trwania: 75 minut | Scena Kameralna

Teatr kobiet Program dodatkowy

Spotkanie z zespołem Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy

20 maja (sobota) | 18.00 | czas trwania: 60 minut | Malarnia

Polpo Motel Program dodatkowy

Koncert

20 maja (sobota) | 21:30 | czas trwania: 60 minut | Malarnia

Gramy dalej… Boogiesławski Kolektyw Program dodatkowy

impreza taneczna

20 maja (sobota) | 22:30 | Klub Festiwalowy

Hymn do miłości spektakle

koprodukcja: Fundacja Chór Kobiet, Teatr Polski w Poznaniu, Ringlokschuppen Ruhr, Maxim Gorki Theater

21 maja (niedziela) | 19.00 | czas trwania: 105 minut | Duża Scena