Gramy dalej… Silent Disco (Jura, Dylan, DJ Wlodee)

Silent Disco to dyskoteka, w której przy głośnej muzyce można bawić się w plenerze, nie przeszkadzając mieszkańcom miasta. Wszyscy uczestnicy Silent Disco będą mogli odebrać bezprzewodowe słuchawki oraz – przełączając kanały na swoim zestawie słuchawkowym i regulując głośność – bawić się przy różnej muzyce, granej przez trzech DJ’ów.

Zaczynamy o godz. 22.00. Przy pobieraniu zestawu słuchawkowego należy w zastaw zostawić dokument tożsamości. Liczba zestawów słuchawkowych ograniczona!

Na Silent Disco zagrają:

JURA – jeden z najbardziej charakterystycznych DJ-ów młodego kaliskiego rynku muzycznego. W jego repertuarze znajdziecie rap trap hip hop twerk. Rezydent Kwadrat Klub i współtwórca kultowych imprez pt. Gruby Czwartek.

WLODEE (LOFT SOUND RECORDS) – (house) jeden z prekursorów muzyki house w kaliskich klubach. Inspiracje muzyką etniczną i Ameryką Południową słychać w jego setach pełnych słońca i soczystych beatów.

DYLAN – (lata 90-te) za konsoletą od 10 lat. Związany z kaliską i ostrowską sceną klubową. Pasjonat muzyki break beat, d’n’b, glitch hop oraz wszelkiego rodzaju odmian muzyki elektronicznej. Fan festiwali muzycznych, z których czerpie najwięcej inspiracji. Jego sety to łączenie klasyki z nowościami oraz nie ograniczanie się do jednego stylu muzycznego dzięki czemu zawsze zaskakuje słuchaczy. Drugą pasją Dylana jest cykl autorskich imprez 90’s Party, podczas których łączy wszystkie gatunki muzyczne z okresu lat 90.